Elektroenerģijas un siltumapgādes padeves pārtraukums

Sakarā ar AS “Sadales tīkls” plānotajiem remonta darbiem

š.g. 10.jūnijā no plkst.9:45 līdz plkst.16:00 tiks pārtraukta elektroenerģijas padeve mājām Uzvaras prospektā un Zaļajā ielā, Titurgā.

Sakarā ar elektroenerģijas padeves pārtraukumu tiks pārtraukta arī siltumapgāde, kā rezultātā tiks pārtraukta karstā ūdens sagatavošana māju siltummezglos.

Iespējama ātrāka elektroenerģijas un siltumapgādes atjaunošana vai cits plānotā atslēguma ilgums, neparedzamu problēmu gadījumā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām

Ūdensvada avārijas dēļ noslēgta ūdensapgāde Skolas, Dārza ielās un Zaļumu prospektā

Sakarā ar ūdensvada avāriju Zaļumu prospektā uz laiku pārtraukta ūdens padeve Skolas ielā (no Nr.19), Dārzu ielā un Zaļumu prospektā. 

Plānots uzsākt avārijas remontdarbus pirmdien, 10.decembrī.

Papildināts 18:40: Pēc vairāku stundu ilgiem rakšanas darbiem starp neskaitāmām citām komunikācijām bojātais ūdensvada posms ir atrasts un konstatēts, ka nepieciešams veikt cauruļvada nomaiņu vairāku metru garumā. Diemžēl šos darbus varēs turpināt tikai otrdien no rīta. Ūdensapgādi plānots atjaunot otrdienas pēcpusdienā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildināts 19:00: Dzīvojamo māju īpašnieki dzeramo ūdeni varēs saņemt Zaļumu prospekta un Skolas ielas krustojumā no dzeramā ūdens rezervuāra, kas būs pieejams laika posmā no plkst.20:00 līdz 22:00. Nepieciešamības gadījumā lūdzu sazināties ar atbildīgo darbinieku pa tālr.29166467.