Tiek uzsākti būvdarbi projekta "Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība 2.kārtā, Baložu pilsētā" ietvaros

 

 

 

 

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

“BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA”


Kr.Barona iela 1, Baloži, Ķekavas novads, LV-2128, Reģ.nr.40003201921

tālr./fakss 67916723, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , mājas lapa: www.sia-bks.lv

Preses relīze

2013. gada 24.oktobrī

 

Tiek uzsākti būvdarbi

 

SIA „Baložu komunālā saimniecība” informē, ka ir uzsākti būvdarbi būvdarbu līguma „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Baložos, II kārta ” ietvaros. Saskaņā ar Ķekavas novada pašvaldības Būvvaldes 2013.gada 3.oktobrī izdotajām būvatļaujām Nr.115 un Nr.116, būvuzņēmējam CBF SIA „Binders” ir atļauts uzsākt ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvdarbus Baložos.

Būvdarbi notiks šādās Baložu pilsētas ielās – Rīgas, Purva, Saulgriežu, Kāpu, Kūdras, Ezeru, Lapu, Kalna, Skolas, Šķūņu, Ozolu ielās un Zaļumu prospektā „Veco Baložu” teritorijā un Lauku, Mēness, Ziedu, Pļavu, Pavasara, Niedru, Plūmju, Zaķu, Vasarsvētku, Vītus, Zāļu, Līgo, Pētera, Papardes, Alberta, Jēkaba, Slāvu, Mārtiņa, Sveču, Lāčplēša, Māras, Annas, Bērtuļu, Alekseja, Benedikta, Miķeļa, Saulgriežu, Avotu, Anitas, Saules, Ķiršu, Ceriņu, Riekstu, Varavīksnes, Pīlādžu, Zemeņu, Birzes, Miglas un Rudens ielās d/s „Buras” un d/s „Titurga”.

Atsevišķās ielās transporta kustība būs ierobežota. Būvdarbi tiks organizēti tā, lai maksimāli nodrošinātu piekļūšanu savām mājām, atsevišķos gadījumos šaurākajās ielās iespējami īslaicīgi traucējumi. Par ielām, kas tiks daļēji vai pilnībā slēgtas būvdarbu laikā, tiks paziņots iepriekš, satiksmes organizācijas shēma ar apbraucamajiem ceļiem uz būvdarbu laiku tiks izvietota pirms darbu uzsākšanas konkrētajās ielās. Ņemot vērā augstāk minēto, SIA „Baložu komunālā saimniecība” lūdz iedzīvotājiem būt pacietīgiem un saprotošiem pret būvdarbu veicējiem.

Šobrīd darbi ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecībā ir uzsākti Avotu, Anitas un Plūmju ielā. Oktobra beigās darbi tiks uzsākti arī Pavasara, Saulgriežu un Slāvu ielās, novembrī – Saules, Ķiršu un Jēkaba ielās, līdz ar to, šo ielu iedzīvotājiem jārēķinās ar uz laiku ierobežotām pieejām pie sava īpašuma.

 

 

Sīkākai informācijai:

Valdes priekšsēdētājs/projekta koordinators

Juris Milts

pirmdienās no 17:00-19:00

Tālr./fakss: 67916723

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 


 

PROJEKTU
„ŪDENSSAIMNIECĪBAS PAKALPOJUMU ATTĪSTĪBA 2.KĀRTA, BALOŽU PILSĒTĀ"
LĪDZFINANSĒ EIROPAS SAVIENĪBA.

FINANSĒJUMA SAŅĒMĒJS ŠĪ PROJEKTA IETVAROS IR
SIA „BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA".

PROJEKTA ADMINISTRATĪVĀS, FINANŠU UN TEHNISKĀS VADĪBAS UZRAUDZĪBU NODROŠINA
LR VIDES AIZSARDZĪBAS UN REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS MINISTRIJA.

Ieguldījums Tavā nākotnē!