SIA „Baložu komunālā saimniecība” paraksta būvdarbu līgumu

kf-bks-es

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

"BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA"

 


 

Kr.Barona iela 1, Baloži, Ķekavas novads, LV-2128, Reģ.nr.40003201921
tālr./fakss 67916723, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , mājas lapa: www.sia-bks.lv

Preses relīze

2013. gada 8.februārī

SIA „Baložu komunālā saimniecība"
paraksta būvdarbu līgumu

Šī gada 7.februārī, Baložos, Kr.Barona ielā 1 starp SIA „Baložu komunālā saimniecība" un iepirkuma procedūras uzvarētāju - CBF SIA „Binders" tika parakstīts būvdarbu līgums „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Baložos, II kārta ". Līgums tiks īstenots Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Baložos, II kārta" Nr.3.DP/3.5.1.1.0/12/IPIA/VARAM/012 ietvaros. Projektēšanas un būvniecības darbus plānots pabeigt nākamā gada novembrī.

Līguma ietvaros saskaņā ar Tehnisko specifikāciju un Ieceres projektu paredzēts projektēt un izbūvēt jaunu kanalizācijas sūkņu staciju, projektēt un izbūvēt jaunus ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus Titurgas rajonā, Veco Baložu teritorijā, „Titurgā" un „Burās" kopumā vairāk kā 25 km garumā. Līguma kopējās izmaksas sastāda 3 528 777,00 LVL (bez PVN).

Atsevišķos rajonos Baložu pilsētā, kur notiks ūdensvada un kanalizācijas tīklu būvdarbi transporta kustība būs ierobežota. Būvdarbi tiks organizēti tā, lai maksimāli nodrošinātu piekļūšanu savām mājām, atsevišķos gadījumos šaurākajās ielās iespējami īslaicīgi traucējumi. Par ielām, kas tiks daļēji vai pilnībā slēgtas būvdarbu laikā, tiks paziņots iepriekš SIA „Baložu komunālā saimniecība" mājas lapā, Ķekavas novada mājas lapā, kā arī tiks paziņots katram ielas mājas īpašniekam, no kura līdz kuram datumam tiks apgrūtināta piekļūšana dzīvojamai mājai. Satiksmes organizācijas shēma ar apbraucamajiem ceļiem uz būvdarbu laiku tiks izvietota pirms darbu uzsākšanas konkrētajās ielās. Lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem un iecietīgiem.

Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Baložos II kārta" galvenie mērķi ir nodrošināt kvalitatīva, atbilstoša spēkā esošo normatīvo aktu prasībām dzeramā ūdens piegādi iedzīvotājiem Baložu pilsētas teritorijā, neattīrīto vai daļējo attīrīto notekūdeņu novadīšanu uz Baložu pilsētas notekūdeņu attīrīšanas ietaisēm.

Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina LR VIDES AIZSARDZĪBAS UN REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS MINISTRIJA.

Projekta kopējās izmaksas ir 4 389 621,98 LVL, no tām attiecināmās izmaksas 3 211 285,87 LVL, no kurām ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums ir 2 986 495,86 LVL, valsts budžeta līdzfinansējums ir 179 832,01 LVL un 44 958,00 LVL ir finansējuma saņēmēja finansējums.

Sīkākai informācijai:
Valdes locekle
Olita Krastiņa
pirmdienās no 17:00-19:00
Tālr./fakss: 67916723
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 


 

PROJEKTU
„ŪDENSSAIMNIECĪBAS PAKALPOJUMU ATTĪSTĪBA 2.KĀRTA, BALOŽU PILSĒTĀ"
LĪDZFINANSĒ EIROPAS SAVIENĪBA.

FINANSĒJUMA SAŅĒMĒJS ŠĪ PROJEKTA IETVAROS IR
SIA „BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA".

PROJEKTA ADMINISTRATĪVĀS, FINANŠU UN TEHNISKĀS VADĪBAS UZRAUDZĪBU NODROŠINA
LR VIDES AIZSARDZĪBAS UN REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS MINISTRIJA.

Ieguldījums Tavā nākotnē!